שגרת טיפוח ממולצת לכלה לקראת החתונה

עודכן ב: 27 פבר 2019


אחרי שבחרת את המאפרת הכי טובה שיש, שמשתמשת במוצרים איכותיים ודואגת להחזיק ציוד נקי והיגייני, שיודעת לתקן פגמים ולהסתיר את הדברים שאנחנו לא רוצות שיהיו חלק מהחתונה, הגיע הרגע שלך לעשות כמה דברים שיתנו לעור שלך את המראה החיוני ויטיבו עם המראה הכללי שלך.


ההמלצות שהן בתכלס בגדר חובה לכל כלה.


1. שמרי על עור הפנים: אחת לשבוע עשי לעצמך מנהג בין אם הוא כלול בשגרת הטיפוח השוטפת ובין אם לא, בו תעשי פילינג עדין ומיד אחרי מרחי קרם לחות שמותאם לעורך, עסי את פנייך בתנועות סיבוביות כלפי חוץ, העיסוי מעורר את זרימת האנרגיה ומעודד זרימה של דם ואנרגיה לאזור הפנים.

חשוב לשמור על לחות מאוזנת של עור הפנים כדי למנוע קילופים ופצעי יובש, במידה ואינך משתמשת בקרם פנים נסי קרמים עדינים על בסיס מים כמה חודשים לפני הארוע כדי לראות שאינך מפתחת תגובה אלרגית או רגישות לחומרים אלה. המטרה היא לעשות את הדברים מספיק זמן לפני החתונה שבמידת הצורך ניתן יהיה לשנות ולתקן את תגובת העור.

חכי עם טיפולי פנים לא נחוצים עד אחרי החתונה, טיפולי פנים כימים לסוגיהם נחשבים למסוכנים במיוחד לפני החתונה, כיוון שהם מצריכים הרבה זמן לקילוף ולהתחדשות העור

שתי המון המון מים, שתייה מרובה של מים יכולה לעשות פלאים לעור הפנים, המים מעשירים את כמות הנוזלים בגוף ושומרים על רמת הלחות הרצוייה של הפנים.


2. גבות ושפם: המסגרת של הפנים נחוצה למראה פנייך, רצוי שתלכי למעצבת גבות מספיק זמן מראש כך שבמידה והן יוצאות צרות או דקות מדי, יהיה להן זמן להתמלא. ובמידה ולא הגעת לתוצאות האידיאליות נסדר אותם עם קצת עיפרון, צללית או מסקרה.

אל תעשי טיפול שעווה להסרת שיער מהפנים בימים שלפני החתונה, זה מוריד שכבת עור ויוצר הבדלים בחיבור המייקאפ לעור.

למידע נוסף על גבות לפני החתונה כנסי לפוסט הבא.


3.שיזוף: הימנעי משיזוף יתר של הגוף ועור הפנים, זכרי שזה מיבש ולפעמים יכול להיות מעבר למה שציפית.


4. שיער: כדאי לחפוף את שיער על בסיס קבוע במידת הצורך להשתמש במסכות הזנה טבעיות ללחות. מומלץ לספר מעט את הקצוות כדי להחיות את שיער. אם תרצי להסתפר קצר יותר, עשי זאת הרבה קודם, כדי שתוכלי להתרגל לשינוי.


5.שינה: לילה לפני תנסי לישון טוב, תקפידי על שעות השינה ההכרחיות לך, זה חיוני למראה עור הפנים ולאנרגיות שלך ביום החתונה.

לקריאה על הדברים שיעזרו לך להיכנס לשינה עמוקה בערב שלפני החתונה כנסי לפוסט הבא.
33 צפיות0 תגובות